Telefon: 601 626 123

DEZYNSEKCJA. DEZYNSEKCJA WARSZAWA. Zwalczanie prusaków, karaluchów, pluskiew  Warszawa tel. 601 626 123  „Dezynsekcja Warszawa mazowieckie” to usługa ddd :

– likwidacja, zwalczanie, usuwanie owadów Warszawa, owadów biegających: prusaków, karaluchów, pluskiew, przybyszki amerykańskiej, pluskwy domowej, pcheł, rybików, ptaszyńców, pająków, mrówek, mrówek faraona, kleszczy, wszy, roztoczy, kuczmanów , karaczanów 

– likwidacja, zwalczanie, tępienie owadów Warszawa, owadów latających: moli, mklików, meszek, omacnic, muszki owocówki, much, komarów.

Nasza firma Dezynsekcja Warszawa pozbywanie się: prusaków karaluchów pluskiew, przeprowadza zabiegi likwidacji owadów Warszawa 100% skutecznie, bezpiecznie, bezkolizyjnie.

Działamy 24h/7dni  

Zapraszamy kom 601 626 123

Prusaki, a dokładniejsza nazwa to Karaczan prusak, są niewątpliwie zmorą każdego posiadacza domu. Wpraszają się bez pozwolenia, dodatkowo chcą zajmować naszą przestrzeń i dalej w niej rozwijać. Zamieszkują nasze domy, aby ułatwić sobie swój styl życia. Przecież mają tutaj stały dostęp do pokarmu. Są to małe zwierzęta, o długości ciała od 10 do 13,3 mm. Są koloru brudnożółtego, z lekkim czerwonawym odcieniem.

Oprócz karaczanów prusaków, mamy jeszcze bardzo popularne karaluchy, których prawdziwa nazwa to karaczan wschodni. Są one prawie dwa razy dłuższe niż prusaki – mają długość od 20 do 24 mm., koloru ciemnobrązowego, ciemny nie jest tu przypadkiem, gdyż są praktycznie czarne. Potrafią wspinać się tylko po szorstkich pionowych powierzchniach, gdy ich „bracia – prusaki”, nawet po gładkich.

Oba rodzaje są nosicielami chorób, takich jak – czerwonka, grypa żołądkowa, dur brzuszny oraz polio. Na ich posiłki składają się natomiast – brudne bandaże, włosy, skóra, pergamin, kał oraz żywność, która jest przeznaczona wyłącznie dla ludzi. Mówiąc prościej, są wszystkożerne. Obecność karaczanów w domu może powodować reakcje alergiczne, to wszystko przez ich odchody i zrzucone pancerze chitynowe, które mogą skazić miejsce, w którym zostanie naniesione.

Zwalczanie prusaków, karaluchów Warszawa jest trudną metodą dla przeciętnego człowieka, który się tym nie zajmuje na co dzień. Wymaga to specjalnych środków chemicznych, które niekiedy są dostępne tylko dla firm, które oferują zabiegi takiego rodzaju. Dobranie złego środka może nawet pogorszyć sprawę. Tutaj są potrzebni specjaliści, z ogromnym doświadczeniem, którzy raz na zawsze pozbędą się zbędnego nam gościa.

Nasza firma Dezynsekcja Warszawa, która mieści się w Warszawie oferuje zwalczanie prusaków, karaluchów W tej dziedzinie jesteśmy profesjonalistami, znamy się na prusakach, mamy 30 letnie doświadczenie w tym co robimy. Posiadamy odpowiednie wyposażenie i specjalistyczne narzędzia, dzięki którym prusaki, karaluchy, pluskwy i inne szkodliwe owady mogą zniknąć w mgnieniu oka. Eliminacja prusaków jest trudna, ale nie dla nas. Gwarantujemy, że pozbędziemy się ich całkowicie.

Działamy na terenie gmin Warszawy: Bielany, Bemowo, Żoliborz, Białołęka, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Targówek, Praga Północ, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Rembertów, Marki, Kobyłka, Zielonka, Warszawa i okolice.