Na terenie Warszawy i okolic
 • DEZYNSEKCJA WARSZAWA; Zwalczanie, usuwanie karaluchów Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki tel. 22 669 60 41 ; 601 626 123
 • Wzmożona aktywność w nocy
  Dlaczego nie wiemy o ich istnieniu? Jak to się dzieje, że udaje im się tak sprytnie ukryć, że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mieszkają z nami pod jednym dachem? Okazuje się, że karaluchy czy prusaki charakteryzują się wzmożoną aktywnością w porach nocnych, natomiast dla na są to pory snu, odpoczynku po ciężkim dniu, regeneracji sił. Ciężko jest nam jednocześnie spać i chodzić po domu obserwując każdy jego kąt, każdy róg, dlatego wspomniane stworzenia nam umykają. Wychodzą one jednak ze swoich kryjówek właśnie w nocy i przed świtem znowu do nich powracają, a dzięki temu pozostają przez cały czas niezauważone.
 • Robaki w domu – bijemy na alarm!
  Bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, co gości w naszych domach. Żyjemy sobie spokojnie, niczego nie podejrzewając, aż tu nagle pewnego razu natykamy się na martwego karalucha leżącego gdzieś w kącie w naszym domu. Sprzątamy myśląc, że to jeden taki incydent, że gdzieś się to stworzenie zabłąkało i trafiło akurat do nas, mamy nadzieję, że jego rodzina została gdzieś daleko i że żaden taki osobnik już więcej do nas nie przyjdzie. Nic bardziej mylnego – nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele różnego rodzaju takich osobników mieszka „na kocią łapę” razem z nami, choć dla wielu z nas taka informacja jest dosyć [przerażająca. Przecież nikt nie chce, aby w jego domu mieszkały robaki, które w części z nas budzą strach, a w części również obrzydzenie. Niestety, są to osobniki uciążliwe i często potrafią zakłócić nasz spokój w sumie nie do końca nawet zdając sobie z tego sprawę. W naszych domach żyją więc, jak się okazuje, nie tylko pająki, które często spotykamy za łóżkami, za szafami, w kątach lub w rogach na sufitach. W naszych domach mieszkają także karaluchy czy prusaki, które jednak nieco lepiej niż pająki ukrywają się i dlatego właśnie niewiele z nas ma pojęcie o ich istnieniu. Trzeba jednak uderzyć wreszcie na alarm i uświadomić wszystkich, aby wiedzieli, że mają nieproszonych lokatorów i aby znaleźli na nich jakiś sposób.
 • Gdzie szukać pomocy?
  Nikt z nas nie chce zapewne takich współlokatorów, dlatego im szybciej się nimi zajmiemy, tym lepiej dla nas i dla innych domowników. Jednym z bardziej skutecznych sposobów jest chemiczne usuwanie, zwalczanie karaluchów, prusaków Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki . Nasza firma Dezynsekcja karaluchów, prusaków Warszawa tel. 22 669 60 41 ; lub 601 626 123 wykonuje taką usługę uczciwie, szybko. Jest to metoda 100% skuteczna bo wykorzystuje mikrokapsułki pokarmowe i chyba najbardziej bezpieczna dla domowników właśnie ze względu na sposób działanie. Zamiast w nocy budzić się i ze strachem spoglądać na podłogę myśląc, czy tym razem znajdziemy tam robaka czy też nie, łatwiej jest zlecić nam likwidację karaluchów w Warszawie , w Legionowie, w Piasecznie, czy w Nowym Dworze Mazowieckim profesjonalistom . Oczywiście można próbować również tak zwanych domowych sposobów zwalczania szkodników, robaków grasujących w naszych domach, ale po co, skoro istnieją tak skuteczne metody, jak właśnie Dezynsekcja Warszawa? Pozwala ona na długo zapomnieć o tym, ze karaluchy czy prusaki w ogóle kiedykolwiek w naszym domu pomieszkiwały. Proces usuwania karaluchów w Warszawie i okolicy,
 • Dezynsekcja mieszkań, domów w Warszawie i okolicy trwa do 60 minut, terminy do uzgodnienia.
 • Oferujemy zabieg usuwania, tępienia karaluchów, prusaków w Warszawie: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.