Telefon: 601 626 123

„Dezynsekcja Warszawa”, usuwanie karaluchów, prusaków Warszawa tel. 601-626-123

KARALUCHY W MIESZKANIU – JAK SKUTECZNIE SOBIE Z NIMI PORADZIĆ?
Każdy, kto kiedykolwiek miał problem z karaluchami wie, jak bardzo są uciążliwe. Nie tylko niszczą żywność, zanieczyszczaj ją, ale również mogą przenosić niebezpieczne dla człowieka choroby – cholerę, tyfus, gruźlicę i inne. Mogą być też nosicielami takich pasożytów jak glisty czy tasiemce. W dzisiejszym artykule przybliżymy inne informacje, które warto wiedzieć o tych stworzeniach i zastanowimy się, w jaki sposób pozbyć się ich ze swojego mieszkania.

Karaluchy – co warto o nich wiedzieć?

Jaja karaluchów można znaleźć w trudno dostępnych miejscach – w kokonie znajdować się może od 12 do 18 jaj. Samica umieszcza je np. za listwą podłogową lub w szczelinach w ścianie. W trakcie swojego życia nosić może do 5 takich kokonów. Po wykluciu się karaluch uaktywniają się nocą i najchętniej przebywają w łazienkach, kuchniach (z uwagi na ciepło i wilgoć) oraz w pomieszczeniach gospodarczych, w których przechowuje się pożywienie. Większość karaluchów jest wszystkożerna; zanieczyścić mogą więc zarówno mąkę i cukier, jak też owoce i warzywa. Do ciekawostek zaliczyć można fakt, że nie jedząc mogą być aktywne nawet przez miesiąc! Są więc stworzeniami niezwykle odpornymi nawet na szczególnie niesprzyjające warunki.

Dezynsekcja Warszawa – wybór odpowiedniej firmy działającej na terenie stolicy

Szukając firmy zajmującej się usuwaniem karaluchów w Warszawie zapoznajmy się telefonicznie dokładnie z metodami, które oferuje dany zakład DDD. Dobry pomysłem może być również sprawdzenie, jakie naprawdę doświadczenie ma wykonujący usługę bezpośrednio. Warto wybrać usługodawcę, który na swoim koncie posiada już sporo przeprowadzonych z sukcesem dezynsekcji w Warszawie. Co się tyczy metod domowych – dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że najczęściej nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów. Samodzielne działania wydłużą czas przebywania tych nieproszonych gości w naszym mieszkaniu. Profesjonalna ekipa Dezynsekcji w Warszawie tel. 601-626-123 zajmie się problemem od ręki, a działania naszych specjalistów charakteryzują się 100-procentową skutecznością.

Używamy też środków przeciwdziałających ponownemu zagnieżdżeniu się karaluchów, prusaków w lokalu w którym wykonujemy usługę ddd Dezynsekcja Warszawa.
Działamy na terenie: Warszawa, Legionowo, Wołomin, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki i ich okolice, oraz w gminach Warszawy Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.